ORGANİZASYON

    Selahattin SARAÇ
Genel Müdür
Elektrik Mühendisi s.sarac@msmmuhendislik.com
   
Vildan SARAÇ
Finans ve İdari İşler
Grup Müdürü v.sarac@msmmuhendislik.com
Selin SARAÇ
Dış Ticaret ve Lojistik
Grup Müdürü selin@msmmuhendislik.com
Hakan ONLAT
Genel Müdür Yard.
Pazarlama & Teklif
Grup Müdürü hakan@msmmuhendislik.com
Bahadır TAN
Satınalma ve Satış
Grup Müdürü bahadir@msmmuhendislik.com
Taner TAN
İmalat
Grup Müdürü
t.tan@msmtek.com
Hakan Kabuk
İdari ve Teknik İşler
Sorumlusu h.kabuk@msmmuhendislik.com
Aytekin ÜNVER
Dış Ticaret Temsilcisi
Makina Mühendisi a.unver@msmtek.com
Muhammed Kocaman
Pazarlama ve Teklif
Grup Şefi m.kocaman@msmmuhendislik.com
Sezai Alagöz
Depo ve Montaj
Grup Şefi sezai@msmmuhendislik.com
Uğur Kantarcı
Atölye
Grup Şefi
ugur@msmtek.com
Gülden Karabulut
Sekreterya & Finans
Sorumlusu gulden@msmmuhendislik.com
Erkan Sarıtaş
Dış Ticaret
Sorumlusu
e.saritas@msmmuhendislik.com
Onur Koç
Pazarlama ve Teklif
Sorumlusu onur@msmmuhendislik.com
A. Gökhan Turgut
Sevk ve Depo
Sorumlusu gokhan@msmmuhendislik.com
Filiz Abacı
Ofis Bakım
Sorumlusu