İstanbul 3.Havalimanı'nda Bizim de İmzamız Var

Posted by MSM 26/09/2017 0 Comment(s) MSM'den Haberler,

İstanbul Yeni 3.Havalimanı projesi kapsamında; EMT, IMC, RSC elektrik boruları, rakorları ve özel adaptörlerin temin/tedarik edilmesi amacıyla, EHA Adi Ortaklığı (Elmak Enerji A.Ş. – Hipot Enerji A.Ş. - Armin Elektrik A.Ş.) ile MSM Mühendislik Elektromekanik San. ve Tic. Ltd. Şti. arasında sözleşmemiz imzalanmıştır.

Ülkemiz için önemli bir yatırım olan böyle büyük bir projede yer almaktan gurur duyuyoruz. Satış, Pazarlama ve üretim ekibimizle beraber Türkiye`deki birçok önemli projeye, MSM Mühendislik olarak imzalarımızı atmaya devam ediyoruz. 

MSM Mühendislik olarak yıllardır yurtiçinde ve yurtdışındaki çok büyük projelerde yer alarak; EMT Boru, IMC Boru, RSC Boru, rakor, adaptör, muf, kroşe, kelepçe, dirsek, buat, bushing, kondulet, çelik spiral boru ve aksesuarları, pvc boru ve aksesuarları ile ATEX sertifikalı ex-proof elektrik malzemesi çeşitlerinde kendi imalatımız olan ve ithal ettiğimiz ürünlerimizle hizmet vermeye devam ediyoruz. Kaliteli ürün gamımız, hızlı ve yaratıcı çözümlerimizle projelerinin sürdürülmesi için var gücümüzle çalışıyoruz. MSM Mühendislik olarak ulusal ve uluslararası sertifikalara sahip geniş ürün yelpazemizle, yerli imalat imkanlarımız ve geniş ithal ürün stoklarımız sayesinde yüksek çözüm üretme kabiliyetine sahip köklü bir firmayız.