HAKKIMIZDA

MSM MÜHENDİSLİK firması, kuruluşundan bugüne 17 yılı geride bırakarak, sektörünün gelişmesine taleplerin çeşitlenmesine paralel olarak, pazarlama performansını ve üretim portföyünü geliştirerek bugünkü kurumsal yapısına ulaşmıştır.


Sektöründeki gelişmeleri ve duyulan ihtiyaçları dikkate alarak, üretim ve pazarlama kapasitelerini sürekli yenileyen firmamız, kablo koruma, taşıma ve sonlandırma sistemleri kapsamında üretim, pazarlama ve satış faaliyetlerinde bulunmaktadır.


Bunların yanı sıra, globalleşen dünyamızda ağlarımızı daha fazla genişleterek, ithalat fonksiyonlarımızı güçlendirip en iyi kalitede ürün ve hizmet tedarik etmek için, yabancı üretici ve tedarikçiler ile gerekli anlaşmalar yapmış bulunmaktayız.


Faaliyetlerimizin ana temasını kablo taşıma boruları ve bunlara ait farklı aksesuarları içermektedir. Faaliyet kapsamımızdaki, son yıllarda ülkemizdeki kullanım alanları sürekli artış gösteren ve buna bağlı olarak da artan taleplere cevap verebilmek amacıyla, Ex-Proof sistem elektrik malzemeleri portföyümüzü de genişletmiş bulunmaktayız.


Her geçen yıl önüne yenilerine koymuş olduğu hedefleri; çalışma disiplini, hizmet kalitesi ve üretim kapasitemize, ithal ürünlerimizi de ekleyerek gerçekleştiren şirketimiz, müşteri odaklı çözümler sunmaya yönelik çalışmaları ve konusunda uzman, eğitimli kadrosuyla, sektörünün güven veren firmalarından biri olmuştur.


İlerlemekten asla vazgeçmeyerek ürünlerimizi en yüksek standartlarda müşterilerimize sunmayı amaçlayan firmamız, 2017 yılı başlarında TSE başvurumuzu gerçekleştirerek, yıl içinde TSE Standartlarına uygun olan sertifikalı yerli imalat üretimlerimizi, müşterilerimizin hizmetine sunmayı hedeflemektedir.


Gerek yerli üretim odaklı ürünlere firmamızın sahiplendirdiği kalite belgeleriyle, gerek sahip olduğumuz ISO 9001-2008 belgesiyle ve gerekse yenilemiş olduğumuz CE ve GOST-R–EAC malzeme kalite belgeleriyle, özellikle yurt dışından getirdiğimiz UL sertifikalı yeni ürünlerle, prestijli projelerde iş ortaklarına sorunsuz hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktadır.


Amacımız; Firmamızın ulusal ve uluslararası pazarda etkinliğini ve verimliliğini arttırmak hedefi ile kendi uzmanlık alanımızda etkinliğimizi sürekli geliştirmektedir. Ülkemizin, Osman Gazi Köprüsü - Yavuz Sultan Selim Köprüsü - 3. Havalimanı ve Avrasya Tüneli gibi, uluslararası prestijli projelerinde ürünlerimizin kullanılmasından ayrıca gurur duymaktayız.


Kurumsal şirketimizin, gerek yerli imalatlarımızdaki yeni ürünlerimizi, gerekse satış portföyümüze kattığımız yeni nesil ürünleri kapsayan bu kataloğumuzu, siz değerli müşterilerimizin kullanımına sunmanın mutluluğunu yaşamaktayız.
Güvenli bağlantılar kurmak dileğiyle...


Selahattin Saraç

Elektrik Mühendisi

Genel Müdür.