İnce Etli - Bükülemeyen Yeni EMT Boru Stoklarımızda

Posted by MSM 17/10/2018 0 Comment(s) MSM Yazılar,

ince etli emt boru

 

Kablo koruma, taşıma ve sonlandırma sektörünün önemli bir tedarikçisi konumunda olan firmamız, sektördeki gelişmeleri ve ihtiyaçları dikkatle takip ederek, portföyüne yeni ürünler eklemeye devam etmektedir.

 

Bu kapsamda, EMT boru tesisatında boru maliyetlerini düşürmek amacıyla, daha hafif, ince etli – bükülemeyen, uluslararası standartların dış çap ölçülerine uygun bir EMT boru tipini, stoklarına eklemiş bulunmaktadır.

 

Pre-Galvaniz ve sıcak daldırma kaplamalı bu yeni çapaksız elektrik tesisat borusunun, ince etli olması nedeniyle malzeme ağırlığı, yaklaşık %30/m oranında daha düşüktür. Özellikle dönüş içermeyen tesisatlarda veya dönüşlü tesisatlarda dirsek ile kullanıma uygundur.

 

Söz konusu bu boru çeşidimiz ANSI C80.3 standartlarına uygun özellikte ve GOST-R / EAC sertifikalarına sahip bulunmaktadır.

 

MSM Mühendislik olarak, sektörümüzdeki gelişmeleri takip ederek, müşterilerimizin ihtiyaç ve beklentilerini karşılayarak, sektörümüzün öncü kuruluşlarından biri olmak hedefimize ve vizyonumuza ulaşmak çabasındayız.