ORGANİZASYON

Untitled Document

MSM MÜHENDİSLİK

ELEKTROMEKANİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

Selahattin SARAÇ
Genel Müdür
Elektrik Mühendisi
s.sarac@msmmuhendislik.com

Vildan SARAÇ
Finans ve İdari İşler
Grup Müdürü
v.sarac@msmmuhendislik.com

Selin SARAÇ
Dış Ticaret ve Lojistik
Grup Müdürü
selin@msmmuhendislik.com

Hakan ONLAT
Genel Müdür Yard.
Pazarlama & Teklif Grup Müd.
hakan@msmmuhendislik.com

Bahadır TAN
Satınalma ve Satış
Grup Müdürü
bahadir@msmmuhendislik.com

Hakan Kabuk
Finans ve İdari İşler
Grup Şefi
h.kabuk@msmmuhendislik.com

Onur Koç
Pazarlama ve Teklif
Sorumlusu
onur@msmmuhendislik.com

Muhammed Kocaman
Pazarlama ve Teklif
Grup Şefi
m.kocaman@msmmuhendislik.com

Sezai Alagöz
Depo ve Montaj
Grup Şefi

Gülden Karabulut
Sekreterya ve Finans
Sorumlusu
gulden@msmmuhendislik.com

Filiz Abacı
Ofis Bakım
Sorumlusu

Mehmet Demir
Pazarlama ve Teklif
Sorumlusu
mehmet@msmmuhendislik.com

A. Gökhan Turgut
Sevkiyat
Sorumlusu
gokhan@msmmuhendislik.com

Sezai Kuyaş
İnsan Kaynakları ve
İdari İşler Sorumlusu
sezai@msmmuhendislik.com

Murad Yılmaz
Sevkiyat
Sorumlusu

MSM TEKNİK

ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER İMALAT SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ.

Selahattin SARAÇ
Genel Müdür
Elektrik Mühendisi
s.sarac@msmmuhendislik.com

Taner TAN
Genel Müdür Yardımcısı
İmalat Grup Müdürü
t.tan@msmtek.com

Haydar Polat
Pres ve Makine
Sorumlusu

Uğur Kantarcı
Atölye
Grup Şefi
ugur@msmtek.com

Hüseyin Yetimoğlu
CNC
Sorumlusu