ORGANİZASYON

MSM MÜHENDİSLİK

ELEKTROMEKANİK SANAYİ VE TİCARET LTD. ŞTİ.

    Selahattin SARAÇ
Genel Müdür
Elektrik Mühendisi
s.sarac@msmmuhendislik.com
   
Vildan SARAÇ
Finans ve İdari İşler
Grup Müdürü
v.sarac@msmmuhendislik.com
Selin SARAÇ
Dış Ticaret ve Lojistik
Grup Müdürü
selin@msmmuhendislik.com
Hakan ONLAT
Genel Müdür Yard.
Pazarlama & Teklif
Grup Müdürü
hakan@msmmuhendislik.com
Bahadır TAN
Satınalma ve Satış
Grup Müdürü
bahadir@msmmuhendislik.com
Hakan Kabuk
Finans ve İdari İşler
Grup Şefi
h.kabuk@msmmuhendislik.com
Onur Koç
Pazarlama ve Teklif
Sorumlusu
onur@msmmuhendislik.com
Muhammed Kocaman
Pazarlama ve Teklif
Grup Şefi
m.kocaman@msmmuhendislik.com
Sezai Alagöz
Sevkiyat ve Montaj
Grup Şefi
sezai@msmmuhendislik.com
Gülden Karabulut
Sekreterya ve Finans
Sorumlusu
gulden@msmmuhendislik.com
Filiz Abacı
Ofis Bakım
Sorumlusu
A. Gökhan Turgut
Sevkiyat
Sorumlusu
gokhan@msmmuhendislik.com
Mehmet Demir
Depo ve Montaj
Sorumlusu
mehmet@msmmuhendislik.com




 

MSM TEKNİK

ENDÜSTRİYEL SİSTEMLER İMALAT SAN. ve TİC. LTD.ŞTİ.

    Selahattin SARAÇ
Genel Müdür
Elektrik Mühendisi
s.sarac@msmtek.com
   
    Taner TAN
İmalat
Grup Müdürü
t.tan@msmtek.com
   
Uğur Kantarcı
Atölye
Grup Şefi
ugur@msmtek.com
Haydar Polat
Pres ve Makine
Sorumlusu

Hüseyin Yetimoğlu
CNC
Sorumlusu

Murad Yıldız
Sevkiyat
Sorumlusu