Bulgaristan’daki International Fair Plovdiv 2018 fuarına katıldık

Posted by MSM 30/09/2018 0 Comment(s) MSM'den Haberler,
MSM Muhendislik Bulgaristan'da fuara katılıyor...

 

MSM Mühendislik olarak son yıllarda artırdığımız ihracat girişimleri kapsamında 24-29 Eylül 2018 tarihleri arasında Bulgaristan’daki International Fair Plovdiv 2018 fuarına katılımda bulunduk.

 

International Fair Plovdiv 2018, Güneydoğu Avrupa'daki yatırım projeleri ve teknolojileri için en prestijli iş forumları arasındadır. Dünya çapında lider firmaların sunduğu yenilikçi ürünler aracılığıyla Endüstri 4.0'ın parametrelerini ve beklentilerini belirliyor.

 

Bulgaristan'daki en büyük fuar olan, International Fair Plovdiv 2018, 36 ülkeden 569 sergi şirketi, 27.000'den fazla ziyaretçi ve uzmanı, medyada 650'den fazla yayın çok geniş bir ağa ulaşma imkânı sağlamaktadır.

 

Ürün portföyümüzü genişleterek ilerlettiğimiz bu dönemde hem yerli imalat ürünlerimizi hem ithal EMT-IMC-RSC Boru ve aksesuarları, Çelik Spiral Boru ve aksesuarları çeşitlerindeki ürünlerimizi, hem de Ex-Proof Elektrik Malzemesi ürünlerimizi içeren geniş ürün yelpazemizin, tanıtımı ve pazarlanması amacıyla International Fair Plovdiv 2018 fuarındaki yerimizi aldık. Bölgesinde büyük projelerde malzeme sağlayıcısı olarak yer alan firmamız, bu fuar katılımında da yeni ülkelerdeki büyük projelerde yer almak için iş anlaşmaları yapmış bulunmaktadır.

 

MSM Muhendislik Bulgaristan'da fuara katılıyor...